Doküman Yakalama ve Dağıtım

Belgelerinizi Dijitalleştirip Ofisinizdeki Verimi Arttırın

Ofisiniz ne kadar iyi organize olursa olsun fatura vs. gibi önemli belgeler size kağıt olarak veya iş akışınıza entegre etmeniz zor olan formatlarda gelir. Bu belgeleri dönüştürmek, dizinlemek ve hedef uygulamada dosyalamak çok zamana ve paraya mal olur. Bu işlemi otomatikleştirmek ofis iş akışınızı düzenler, işletme giderlerini azaltır ve üretkenliği artırır. KYOCERA-FOTOKOPİ'nin doküman yakalama ve dağıtımı için kullandığı çözümlerden bazıları;

NSi AUTOSTORE

Daha az kağıt, daha fazla verimlilik

NSi’nin hızlı ve verimli doküman yakalama yazılımı Autostore, çalışanlarınızın üzerindeki iş yükünü azaltarak, en iyi oldukları işlere yoğunlaşabilmelerini sağlar.

Autostore mevcut altyapınızı kullanır ve MFP, Akıllı telefon, e-posta, faks sunucusu, paylaşımlı klasör, FTP sitesi, MS Office uygulamaları, PC masaüstü, XML veri ve diğer kaynaklardan bilgi yakalar. Yakalanan bilgi daha sonra önceden belirlenmiş iş akışına göre işlenir. Taranan imajlar daha iyi okunma için iyileştirilir, yazılar değiştirilebilir elektronik bilgiye dönüştürülür, barkodlar okunabilir; böylece daha sonra kullanılmak üzere zengin bir bilgi havuzu oluşturulur. İşlem tamamlandığında, belgeler ve onları tanımlayan anahtar kelimeler birçok değişik lokasyona dağıtılır. Hedef lokasyonlar faks, e-posta, doküman yönetim sistemi (DYS), FTP sitesi, ağ klasörleri veya aynı anda birden fazla hedef olabilir. Bütün bunlar personelinizin MFP’nin panelinde bir tuşa basmasıyla zahmetsizce yapılabilir. İş akışı anında başlar; böylece bilginiz her seferinde hızlı ve hatasız olarak istediğiniz yere gider.

Detaylı bilgi için: www.nsiautostore.com

KYOCERA FaxConnect

Faks sunucu ortamında bir MFP'den faks göndermeyi denediniz mi? Faks sunucusu özellikleri gereği, normal faks numarası dışında bir ön ek veya son ek girmeniz gerekebilir. Bu karmaşık bir iştir ve zaman alır.

Fax Connect ile bir çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ile faks sunucusu üzerinden faks çekmek hızlı ve kolay hale gelir. Çok fonksiyonlu fotokopi makinesi panelindeki basit arayüzde yalnızca faks numarası girilir, başka birşey girmeye ihtiyaç yoktur. Ön ek, son ek ve ayraçlar, faks çekildiğinde otomatik olarak eklenir.

Sağlanan faydalar:

  • Çok fonksiyonlu fotokopi makinesinden faks ve e-mail gönderilmesine yardımcı olur
  • Tek tıklamayla Bana-Tara ve Klasöre-Tara özelliği
  • Varsayılan tarama ayarlarını kolayca değiştirme
  • İletişim bilgilerine kolay erişim için doğrudan LDAP dizin erişimi
  • En sık kullanılan faks sunucularıyla uyumlu

 Detaylı bilgi için: www.kyoceradocumentsolutions.eu

Hakkımızda

Kyocera Fotokopi olarak 17 yılı aşkın süredir Fotokopi , Faks , Yazıcı cihazları satış ve Teknik servisi konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermektedir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibiyle satış sonrası verdiği hizmette, müşterilerinin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktadır.

İletişim

  • 0(535) 6444814
  • info@kyocera-fotokopi.com
  • Kyocera-Fotokopi

Twitter

Facebook